500M - 500m barneløp 4-6 år - 11:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1010
Anine Sofie Fritz
Almås
500M 11:00:00
1012
Johanne
Anshus
Meldal IL
500M 11:00:00
1005
Aasmund Nilsen
Bardal
Gimse IL - Friidrett
500M 11:00:00
1006
Signe Nilsen
Bardal
Gimse IL - Friidrett
500M 11:00:00
1034
Aksel Lukas
Eide
Bjugn
500M 11:00:00
1002
Marcus
Hasselberg Larsen
Utleira IL - Friidrett
500M 11:00:00
1037
Simen
Ingebrigtsen
500M 11:00:00
1038
Teo
Ingebrigtsen
500M 11:00:00
1036
Mikael
Jerikov
Utleira Il
500M 11:00:00
1035
Elise
Levin
CSK
500M 11:00:00
1003
Ailo
Malvik
Utleira IL
500M 11:00:00
1001
Aksel
Melhus
Sjetne IL
500M 11:00:00
1013
Kevin
Moe-Akselsen
500M 11:00:00
1014
Casper
Moe-Akselsen
500M 11:00:00
1007
Fredrik
Schei
500M 11:00:00
1004
Håkon
Støen
500M 11:00:00
1008
Alexander
Thonstad
500M 11:00:00
1009
Victoria
Thonstad
500M 11:00:00
1011
Rebekka Flor
Wilhelmsen
500M 11:00:00
T5KM - 5 KM Trim - 11:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 180
Elias Hovdahl
Sandrød
Sjetne IL
T5KM 12:05:00 0:23:53
2 179
Ole Magnus
Fon Johnsen
Olma Truma
T5KM 12:05:00 0:27:49
3 177
Truls
Johnsen
Olma Truma
T5KM 12:05:00 0:27:49
4 178
Marianne
Fon
Olma Truma
T5KM 12:05:00 0:29:02
5 181
Anita
Vatle
Selsbakk IF
T5KM 12:05:00 0:42:37
176
Kristin
Næperud
T5KM 12:05:00 DNS
182
Merete
Stene
Romolslia SK
T5KM 12:05:00 DNS
2KM - 2 km barneløp 7-12 år - 11:10:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
12
Elias
Aarsand
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:09:01
11
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:09
31
Martin
Anshus
Meldal IL
2KM 11:10:00 0:10:02
147
Jacob
Aune
Utleira IL
2KM 11:05:00 0:15:39
148
Christian
Aune
Utleira IL
2KM 11:05:00 0:18:30
153
Iben Kjestveit
Danielsen
Utleira IL
2KM 11:05:00 0:19:22
9
Ingrid
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 DNS
18
Magnus
Høvde
Utleira IL
2KM 11:10:00 0:13:48
19
Maren
Høvde
Utleira IL
2KM 11:10:00 0:16:25
32
Wilmer
Kahn
2KM 11:10:00 DNS
33
Matheo
Kahn
2KM 11:10:00 DNS
7
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:11:47
6
Nora
Larsen Brattreit
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:16:26
5
Thea
Larsen Brattreit
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:17:01
154
Thea
Levin
CSK
2KM 11:05:00 0:19:29
3
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:02
4
Tuva
Mo Sandmo
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:14:00
1
Malin
Moe
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:17
14
Malin Brokhaug
Moe
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 DNS
17
Sven
Nevin
Strindheim il
2KM 11:10:00 0:08:51
15
Marius Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:09:27
16
Sofie Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:20
2
Kristine
Næss
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:11:47
30
Ole Daniel
Prigge
IL Nybrott
2KM 11:10:00 0:09:17
20
Daniel Ervik
Riiber
UTLEIRA IL
2KM 11:10:00 0:11:41
22
Jenni Hovdahl
Sandrød
Sjetne IL
2KM 11:10:00 0:12:27
23
Kristoffer
Schei
2KM 11:10:00 0:12:52
13
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:11:47
26
Thomas
Trøite
Strindheim il
2KM 11:10:00 0:11:04
10
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:09:15
25
Hanne Oline
Vatle
Selsbakk IF
2KM 11:10:00 0:12:19
24
Vegar
Vatle
Selsbakk IF
2KM 11:10:00 0:13:03
27
Martine Flor
Wilhelmsen
2KM 11:10:00 0:12:01
28
Birgitte Flor
Wilhelmsen
2KM 11:10:00 0:12:11
29
Susanne Flor
Wilhelmsen
2KM 11:10:00 0:13:50
2D10KM - Damer 10 KM 13-14 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 236
Oda
Brodtkorb
Strindheim il
2D10KM 12:00:00 0:39:05
202
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Friidrett
2D10KM 12:00:00 DNS
3D10KM - Damer 10 KM 15-16 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 221
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Friidrett
3D10KM 12:00:00 0:48:23
3M10KM - Menn 10 KM 15-16 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 201
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
3M10KM 12:00:00 0:38:42
4D10KM - Damer 10 KM 17-34 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 240
Mariann
Lande
Byåsen IL
4D10KM 12:00:00 0:39:44
2 247
Kaisa
Ramberg
4D10KM 12:00:00 0:41:00
3 230
Oda
Wostryck
Markabygda IL
4D10KM 12:00:00 0:46:58
4 156
Oda
Erntsen
4D10KM 12:00:00 0:48:22
5 234
June
Eidsaune
4D10KM 12:00:00 0:53:08
218
Kine C.
Bjerkan
4D10KM 12:00:00 DNS
228
Maja
Nesjan
Stiftstaden SK
4D10KM 12:00:00 DNS
4M10KM - Menn 10 KM 17-34 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 245
Mathias
Rundgreen
Strindheim il
4M10KM 12:00:00 0:34:04
2 155
Martin
Buvarp
Byåsen IL
4M10KM 12:00:00 0:36:20
3 248
Niklas
Rohling
ASC Konstanz
4M10KM 12:00:00 0:37:01
4 249
Øystein Myklegard
Kristiansen
Børsa IL
4M10KM 12:00:00 0:37:08
5 220
Petter
Heggen
DFØ
4M10KM 12:00:00 0:39:21
6 231
Carl Olav
Larsson
Sweco BIL
4M10KM 12:00:00 0:42:10
7 217
Anatoli
Jernakov
Utleira IL - Friidrett
4M10KM 12:00:00 0:44:01
8 232
Håkon
Presthus
Strindheim il
4M10KM 12:00:00 0:44:37
9 226
Kjell Anders
Storsand
Orkdal il
4M10KM 12:00:00 0:44:37
10 206
Harald
Seljeli-Alvik
4M10KM 12:00:00 0:47:19
11 208
Christian
Holmvik
Timini
4M10KM 12:00:00 0:48:31
12 205
Edward
Laverton
Nofitech
4M10KM 12:00:00 0:50:24
200
Andrè
Hugubakken
4M10KM 12:00:00 DNS
213
Erlend
Pettersen
4M10KM 12:00:00 DNS
212
Emil
Volan Johansen
Kranbilutleie
4M10KM 12:00:00 DNS
5D10KM - Damer 10 KM 35-54 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 233
Lisbeth
Vold
Strindheim il
5D10KM 12:00:00 0:40:52
2 243
Monica
Sæther
Rindal IL
5D10KM 12:00:00 0:46:27
3 215
Kari Hanne
Gjeilo
5D10KM 12:00:00 0:47:31
4 216
Lillian
Saur
5D10KM 12:00:00 0:52:38
5 223
Hanne
Formo
5D10KM 12:00:00 0:58:21
237
Helle
Bjørnsrud
Stiftstaden sk
5D10KM 12:00:00 DNS
204
Gro Jeanette Bolseth
Johnsen
5D10KM 12:00:00 DNS
5M10KM - Menn 10 KM 35-54 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 229
Øystein
Rasch-Halvorsen
Nidelv IL
5M10KM 12:00:00 0:37:45
2 225
Alexander
Granheim
Ck Victoria/ Asko Sport
5M10KM 12:00:00 0:39:15
3 242
Jørgen
Frøland
Strindheim il
5M10KM 12:00:00 0:39:43
4 246
Øyvind
Vada
Støren Sportsklubb
5M10KM 12:00:00 0:39:58
5 239
Sigurd
Eriksson
Strindheim il
5M10KM 12:00:00 0:40:29
6 210
Sunil
Raj
5M10KM 12:00:00 0:40:41
7 235
Åge
Halvorsen
SpareBank1 SMN
5M10KM 12:00:00 0:42:42
8 227
Morten
Jensen
Sjetne IL
5M10KM 12:00:00 0:44:04
9 244
Stein-Arne
Askeland
5M10KM 12:00:00 0:45:52
10 219
Tomas Oliver Waldal
Verstad
SpareBank1 SMN
5M10KM 12:00:00 0:46:13
11 209
Atle
Vollum
Jernbanens idrettslag Trondheim
5M10KM 12:00:00 0:46:16
12 214
Roger
Malvik
Utleira IL
5M10KM 12:00:00 0:46:28
13 211
Roy
Ingebrigtsen
5M10KM 12:00:00 0:48:45
14 224
Gunnar
Riiber
REBIL
5M10KM 12:00:00 0:48:53
207
John
Hestad
5M10KM 12:00:00 DNS
241
Michael
Kahn
5M10KM 12:00:00 DNS
6M10KM - Menn 10 KM 55-99 år - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 203
Bård Olav
Moen
Strindheim il
6M10KM 12:00:00 0:41:20
2 222
Morten
Foss
6M10KM 12:00:00 0:53:42
1D5KM - Damer 5 KM 11-12 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 102
Selma
Nevin
Strindheim il
1D5KM 12:05:00 0:22:07
2 80
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
1D5KM 12:05:00 0:24:52
3 111
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
1D5KM 12:05:00 0:25:44
4 82
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
1D5KM 12:05:00 0:30:23
5 110
Victoria Ervik
Riiber
UTLEIRA IL
1D5KM 12:05:00 0:30:24
1M5KM - Menn 5 KM 11-12 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 98
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:21:26
2 124
Lukas
Åsvang-Wold
Byaasen Skiklub
1M5KM 12:05:00 0:21:55
3 130
Christian
Brodtkorb
Strindheim il
1M5KM 12:05:00 0:21:58
4 90
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:21:59
5 122
David
Hansen
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:22:03
6 77
Henrik
Næss
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:22:41
7 142
Heine
Valø Nordbøe
1M5KM 12:05:00 0:22:44
8 127
Aaron Victor
Baranyizigiye
Romolslia Sporstklubb
1M5KM 12:05:00 0:22:57
9 105
Jørgen
Myhre
Sjetne IL
1M5KM 12:05:00 0:23:22
10 116
Thomas
Vatle
Selsbakk IF
1M5KM 12:05:00 0:23:39
11 114
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:24:34
12 8
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:28:18
13 87
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:28:21
14 21
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:28:23
15 109
Sondre
Stene
Romolslia SK
1M5KM 12:05:00 0:30:06
2D5KM - Damer 5 KM 13-14 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 91
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:21:34
2 95
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:21:38
3 145
Marie
Methi
Tiller IL
2D5KM 12:05:00 0:23:08
4 112
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:25:25
5 83
Ida
Larsen Brattreit
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:25:39
92
Marie
Knutzen
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 DNS
2M5KM - Menn 5 KM 13-14 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 89
Sivert
Granheim
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 0:18:16
2 108
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 0:19:41
3 146
Odd Alexander
Magne
Utleira
2M5KM 12:05:00 0:23:41
96
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 DNS
119
Even
Jermstad
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 DNF
3D5KM - Damer 5 KM 15-16 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 78
Mia
Standal
Utleira IL - Friidrett
3D5KM 12:05:00 0:25:20
2 100
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Friidrett
3D5KM 12:05:00 0:27:28
3 106
Marit
Myhre
Sjetne IL
3D5KM 12:05:00 0:27:28
3M5KM - Menn 5 KM 15-16 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 157
Bernt Emil
Rognes
Utleira IL
3M5KM 12:05:00 0:18:50
2 94
Amund
Melhus
Utleira IL - Friidrett
3M5KM 12:05:00 0:20:03
3 86
William
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
3M5KM 12:05:00 0:20:19
4D5KM - Damer 5 KM 17-34 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 144
Mai
Watson
NTNUI - Friidrett
4D5KM 12:05:00 0:19:42
2 129
Emilie
Damås
Namdal løpeklubb
4D5KM 12:05:00 0:19:47
3 158
Linda Marie
Strompedal
Namdal løpeklubb
4D5KM 12:05:00 0:21:48
4 140
Ida
Overgård
4D5KM 12:05:00 0:23:58
5 134
Maria
Moholt
4D5KM 12:05:00 0:26:13
6 99
Line
Kulseth
DFØ
4D5KM 12:05:00 0:29:11
4M5KM - Menn 5 KM 17-34 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 117
Jon Arne
Gaundal
Rindal IL
4M5KM 12:05:00 0:16:07
2 97
Helge
Langen
Rindal IL
4M5KM 12:05:00 0:16:16
3 135
Erik
Grimstad
Namdal løpeklubb
4M5KM 12:05:00 0:16:58
4 131
David
Sommervold
Rindal IL
4M5KM 12:05:00 0:17:29
5 125
Tomas
Renå
Strindheim il
4M5KM 12:05:00 0:17:38
6 143
Jørgen
Sæther
Bratsberg IL
4M5KM 12:05:00 0:18:05
7 138
Kenneth
Flaaøien
Klæbu Løpeklubb
4M5KM 12:05:00 0:18:55
8 151
Ronny
Sneisen
Mostadmark
4M5KM 12:05:00 0:19:35
9 136
Jon Arild
Stokke
4M5KM 12:05:00 0:20:19
10 120
Jon
Eiesland
4M5KM 12:05:00 0:24:21
11 123
Mads
Hansen
Team ufør
4M5KM 12:05:00 0:24:37
5D5KM - Damer 5 KM 35-54 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 101
Anne
Nevin
Strindheim il
5D5KM 12:05:00 0:18:08
2 137
Carina
Ulsund
Klæbu Løpeklubb
5D5KM 12:05:00 0:20:31
3 103
Anne Grete
Myhre
Sjetne IL
5D5KM 12:05:00 0:23:46
4 79
Mireille
Van Beekvelt
Utleira IL - Friidrett
5D5KM 12:05:00 0:25:40
5 132
Sabina
Strand
5D5KM 12:05:00 0:26:14
6 85
Ann Christin
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
5D5KM 12:05:00 0:26:50
7 81
Hege
Mo
5D5KM 12:05:00 0:26:50
8 88
Marianne
Næss
Utleira IL - Friidrett
5D5KM 12:05:00 0:27:45
9 150
Line
Sørgeng
Vegvesenet
5D5KM 12:05:00 0:31:25
93
Line
Knutzen
DNB bedriftsidrett
5D5KM 12:05:00 DNS
118
Marina
Vang
Nidelv IL
5D5KM 12:05:00 DNS
5M5KM - Menn 5 KM 35-54 år - 12:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 121
Lars
Hagen
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 0:16:17
2 149
Jonas Aamodt
Moræus
Brattsberg
5M5KM 12:05:00 0:17:42
3 152
Aundun
Thonstand
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 0:17:52
4 139
Tomas
Sandvik
Namdal løpeklubb
5M5KM 12:05:00 0:18:04
5 128
Fredrik
Lillevik
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 0:19:01
6 133
Jørn
Wilhelmsen
5M5KM 12:05:00 0:19:56
7 104
Per Erling
Myhre
Sjetne IL
5M5KM 12:05:00 0:20:40
8 84
Oddvar
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
5M5KM 12:05:00 0:20:46
9 141
Erik
Moen Valø
5M5KM 12:05:00 0:22:47
10 113
Oddgeir
Schei
5M5KM 12:05:00 0:23:30
11 115
Kjetil
Vatle
Selsbakk IF
5M5KM 12:05:00 0:24:31
126
Freddy
Baranyizigiye
Romolslia Sporstklubb
5M5KM 12:05:00 DNS
76
Jan-Åge
Heggvik
5M5KM 12:05:00 DNS
107
Arnt-Inge
Nilsen
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 DNS
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
12
Elias
Aarsand
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:09:01
1010
Anine Sofie Fritz
Almås
500M 11:00:00
11
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:09
96
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 DNS
31
Martin
Anshus
Meldal IL
2KM 11:10:00 0:10:02
1012
Johanne
Anshus
Meldal IL
500M 11:00:00
244
Stein-Arne
Askeland
5M10KM 12:00:00 0:45:52
147
Jacob
Aune
Utleira IL
2KM 11:05:00 0:15:39
148
Christian
Aune
Utleira IL
2KM 11:05:00 0:18:30
127
Aaron Victor
Baranyizigiye
Romolslia Sporstklubb
1M5KM 12:05:00 0:22:57
126
Freddy
Baranyizigiye
Romolslia Sporstklubb
5M5KM 12:05:00 DNS
1005
Aasmund Nilsen
Bardal
Gimse IL - Friidrett
500M 11:00:00
1006
Signe Nilsen
Bardal
Gimse IL - Friidrett
500M 11:00:00
218
Kine C.
Bjerkan
4D10KM 12:00:00 DNS
237
Helle
Bjørnsrud
Stiftstaden sk
5D10KM 12:00:00 DNS
130
Christian
Brodtkorb
Strindheim il
1M5KM 12:05:00 0:21:58
236
Oda
Brodtkorb
Strindheim il
2D10KM 12:00:00 0:39:05
155
Martin
Buvarp
Byåsen IL
4M10KM 12:00:00 0:36:20
129
Emilie
Damås
Namdal løpeklubb
4D5KM 12:05:00 0:19:47
153
Iben Kjestveit
Danielsen
Utleira IL
2KM 11:05:00 0:19:22
1034
Aksel Lukas
Eide
Bjugn
500M 11:00:00
234
June
Eidsaune
4D10KM 12:00:00 0:53:08
120
Jon
Eiesland
4M5KM 12:05:00 0:24:21
239
Sigurd
Eriksson
Strindheim il
5M10KM 12:00:00 0:40:29
156
Oda
Erntsen
4D10KM 12:00:00 0:48:22
138
Kenneth
Flaaøien
Klæbu Løpeklubb
4M5KM 12:05:00 0:18:55
178
Marianne
Fon
Olma Truma
T5KM 12:05:00 0:29:02
179
Ole Magnus
Fon Johnsen
Olma Truma
T5KM 12:05:00 0:27:49
223
Hanne
Formo
5D10KM 12:00:00 0:58:21
222
Morten
Foss
6M10KM 12:00:00 0:53:42
242
Jørgen
Frøland
Strindheim il
5M10KM 12:00:00 0:39:43
86
William
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
3M5KM 12:05:00 0:20:19
8
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:28:18
87
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:28:21
9
Ingrid
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 DNS
117
Jon Arne
Gaundal
Rindal IL
4M5KM 12:05:00 0:16:07
215
Kari Hanne
Gjeilo
5D10KM 12:00:00 0:47:31
89
Sivert
Granheim
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 0:18:16
90
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:21:59
225
Alexander
Granheim
Ck Victoria/ Asko Sport
5M10KM 12:00:00 0:39:15
135
Erik
Grimstad
Namdal løpeklubb
4M5KM 12:05:00 0:16:58
202
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Friidrett
2D10KM 12:00:00 DNS
121
Lars
Hagen
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 0:16:17
235
Åge
Halvorsen
SpareBank1 SMN
5M10KM 12:00:00 0:42:42
122
David
Hansen
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:22:03
123
Mads
Hansen
Team ufør
4M5KM 12:05:00 0:24:37
1002
Marcus
Hasselberg Larsen
Utleira IL - Friidrett
500M 11:00:00
220
Petter
Heggen
DFØ
4M10KM 12:00:00 0:39:21
76
Jan-Åge
Heggvik
5M5KM 12:05:00 DNS
207
John
Hestad
5M10KM 12:00:00 DNS
100
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Friidrett
3D5KM 12:05:00 0:27:28
208
Christian
Holmvik
Timini
4M10KM 12:00:00 0:48:31
200
Andrè
Hugubakken
4M10KM 12:00:00 DNS
18
Magnus
Høvde
Utleira IL
2KM 11:10:00 0:13:48
19
Maren
Høvde
Utleira IL
2KM 11:10:00 0:16:25
211
Roy
Ingebrigtsen
5M10KM 12:00:00 0:48:45
1037
Simen
Ingebrigtsen
500M 11:00:00
1038
Teo
Ingebrigtsen
500M 11:00:00
227
Morten
Jensen
Sjetne IL
5M10KM 12:00:00 0:44:04
1036
Mikael
Jerikov
Utleira Il
500M 11:00:00
119
Even
Jermstad
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 DNF
217
Anatoli
Jernakov
Utleira IL - Friidrett
4M10KM 12:00:00 0:44:01
177
Truls
Johnsen
Olma Truma
T5KM 12:05:00 0:27:49
204
Gro Jeanette Bolseth
Johnsen
5D10KM 12:00:00 DNS
32
Wilmer
Kahn
2KM 11:10:00 DNS
33
Matheo
Kahn
2KM 11:10:00 DNS
241
Michael
Kahn
5M10KM 12:00:00 DNS
92
Marie
Knutzen
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 DNS
93
Line
Knutzen
DNB bedriftsidrett
5D5KM 12:05:00 DNS
7
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:11:47
84
Oddvar
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
5M5KM 12:05:00 0:20:46
85
Ann Christin
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
5D5KM 12:05:00 0:26:50
249
Øystein Myklegard
Kristiansen
Børsa IL
4M10KM 12:00:00 0:37:08
99
Line
Kulseth
DFØ
4D5KM 12:05:00 0:29:11
221
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Friidrett
3D10KM 12:00:00 0:48:23
240
Mariann
Lande
Byåsen IL
4D10KM 12:00:00 0:39:44
97
Helge
Langen
Rindal IL
4M5KM 12:05:00 0:16:16
6
Nora
Larsen Brattreit
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:16:26
5
Thea
Larsen Brattreit
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:17:01
83
Ida
Larsen Brattreit
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:25:39
231
Carl Olav
Larsson
Sweco BIL
4M10KM 12:00:00 0:42:10
205
Edward
Laverton
Nofitech
4M10KM 12:00:00 0:50:24
154
Thea
Levin
CSK
2KM 11:05:00 0:19:29
1035
Elise
Levin
CSK
500M 11:00:00
128
Fredrik
Lillevik
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 0:19:01
82
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
1D5KM 12:05:00 0:30:23
201
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
3M10KM 12:00:00 0:38:42
146
Odd Alexander
Magne
Utleira
2M5KM 12:05:00 0:23:41
214
Roger
Malvik
Utleira IL
5M10KM 12:00:00 0:46:28
1003
Ailo
Malvik
Utleira IL
500M 11:00:00
3
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:02
80
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
1D5KM 12:05:00 0:24:52
94
Amund
Melhus
Utleira IL - Friidrett
3M5KM 12:05:00 0:20:03
1001
Aksel
Melhus
Sjetne IL
500M 11:00:00
145
Marie
Methi
Tiller IL
2D5KM 12:05:00 0:23:08
81
Hege
Mo
5D5KM 12:05:00 0:26:50
4
Tuva
Mo Sandmo
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:14:00
1
Malin
Moe
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:17
14
Malin Brokhaug
Moe
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 DNS
1013
Kevin
Moe-Akselsen
500M 11:00:00
1014
Casper
Moe-Akselsen
500M 11:00:00
203
Bård Olav
Moen
Strindheim il
6M10KM 12:00:00 0:41:20
141
Erik
Moen Valø
5M5KM 12:05:00 0:22:47
134
Maria
Moholt
4D5KM 12:05:00 0:26:13
149
Jonas Aamodt
Moræus
Brattsberg
5M5KM 12:05:00 0:17:42
104
Per Erling
Myhre
Sjetne IL
5M5KM 12:05:00 0:20:40
105
Jørgen
Myhre
Sjetne IL
1M5KM 12:05:00 0:23:22
103
Anne Grete
Myhre
Sjetne IL
5D5KM 12:05:00 0:23:46
106
Marit
Myhre
Sjetne IL
3D5KM 12:05:00 0:27:28
228
Maja
Nesjan
Stiftstaden SK
4D10KM 12:00:00 DNS
17
Sven
Nevin
Strindheim il
2KM 11:10:00 0:08:51
101
Anne
Nevin
Strindheim il
5D5KM 12:05:00 0:18:08
102
Selma
Nevin
Strindheim il
1D5KM 12:05:00 0:22:07
107
Arnt-Inge
Nilsen
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 DNS
15
Marius Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:09:27
16
Sofie Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:12:20
176
Kristin
Næperud
T5KM 12:05:00 DNS
2
Kristine
Næss
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:11:47
77
Henrik
Næss
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:22:41
88
Marianne
Næss
Utleira IL - Friidrett
5D5KM 12:05:00 0:27:45
112
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:25:25
111
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
1D5KM 12:05:00 0:25:44
21
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:28:23
140
Ida
Overgård
4D5KM 12:05:00 0:23:58
213
Erlend
Pettersen
4M10KM 12:00:00 DNS
232
Håkon
Presthus
Strindheim il
4M10KM 12:00:00 0:44:37
30
Ole Daniel
Prigge
IL Nybrott
2KM 11:10:00 0:09:17
210
Sunil
Raj
5M10KM 12:00:00 0:40:41
247
Kaisa
Ramberg
4D10KM 12:00:00 0:41:00
229
Øystein
Rasch-Halvorsen
Nidelv IL
5M10KM 12:00:00 0:37:45
108
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Friidrett
2M5KM 12:05:00 0:19:41
125
Tomas
Renå
Strindheim il
4M5KM 12:05:00 0:17:38
20
Daniel Ervik
Riiber
UTLEIRA IL
2KM 11:10:00 0:11:41
110
Victoria Ervik
Riiber
UTLEIRA IL
1D5KM 12:05:00 0:30:24
224
Gunnar
Riiber
REBIL
5M10KM 12:00:00 0:48:53
157
Bernt Emil
Rognes
Utleira IL
3M5KM 12:05:00 0:18:50
248
Niklas
Rohling
ASC Konstanz
4M10KM 12:00:00 0:37:01
245
Mathias
Rundgreen
Strindheim il
4M10KM 12:00:00 0:34:04
22
Jenni Hovdahl
Sandrød
Sjetne IL
2KM 11:10:00 0:12:27
180
Elias Hovdahl
Sandrød
Sjetne IL
T5KM 12:05:00 0:23:53
139
Tomas
Sandvik
Namdal løpeklubb
5M5KM 12:05:00 0:18:04
216
Lillian
Saur
5D10KM 12:00:00 0:52:38
23
Kristoffer
Schei
2KM 11:10:00 0:12:52
113
Oddgeir
Schei
5M5KM 12:05:00 0:23:30
1007
Fredrik
Schei
500M 11:00:00
206
Harald
Seljeli-Alvik
4M10KM 12:00:00 0:47:19
114
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:24:34
151
Ronny
Sneisen
Mostadmark
4M5KM 12:05:00 0:19:35
131
David
Sommervold
Rindal IL
4M5KM 12:05:00 0:17:29
78
Mia
Standal
Utleira IL - Friidrett
3D5KM 12:05:00 0:25:20
109
Sondre
Stene
Romolslia SK
1M5KM 12:05:00 0:30:06
182
Merete
Stene
Romolslia SK
T5KM 12:05:00 DNS
136
Jon Arild
Stokke
4M5KM 12:05:00 0:20:19
226
Kjell Anders
Storsand
Orkdal il
4M10KM 12:00:00 0:44:37
132
Sabina
Strand
5D5KM 12:05:00 0:26:14
158
Linda Marie
Strompedal
Namdal løpeklubb
4D5KM 12:05:00 0:21:48
1004
Håkon
Støen
500M 11:00:00
13
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:11:47
143
Jørgen
Sæther
Bratsberg IL
4M5KM 12:05:00 0:18:05
98
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
1M5KM 12:05:00 0:21:26
243
Monica
Sæther
Rindal IL
5D10KM 12:00:00 0:46:27
95
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:21:38
150
Line
Sørgeng
Vegvesenet
5D5KM 12:05:00 0:31:25
1008
Alexander
Thonstad
500M 11:00:00
1009
Victoria
Thonstad
500M 11:00:00
152
Aundun
Thonstand
Rindal IL
5M5KM 12:05:00 0:17:52
26
Thomas
Trøite
Strindheim il
2KM 11:10:00 0:11:04
10
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:10:00 0:09:15
91
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
2D5KM 12:05:00 0:21:34
137
Carina
Ulsund
Klæbu Løpeklubb
5D5KM 12:05:00 0:20:31
246
Øyvind
Vada
Støren Sportsklubb
5M10KM 12:00:00 0:39:58
142
Heine
Valø Nordbøe
1M5KM 12:05:00 0:22:44
79
Mireille
Van Beekvelt
Utleira IL - Friidrett
5D5KM 12:05:00 0:25:40
118
Marina
Vang
Nidelv IL
5D5KM 12:05:00 DNS
25
Hanne Oline
Vatle
Selsbakk IF
2KM 11:10:00 0:12:19
24
Vegar
Vatle
Selsbakk IF
2KM 11:10:00 0:13:03
116
Thomas
Vatle
Selsbakk IF
1M5KM 12:05:00 0:23:39
115
Kjetil
Vatle
Selsbakk IF
5M5KM 12:05:00 0:24:31
181
Anita
Vatle
Selsbakk IF
T5KM 12:05:00 0:42:37
219
Tomas Oliver Waldal
Verstad
SpareBank1 SMN
5M10KM 12:00:00 0:46:13
212
Emil
Volan Johansen
Kranbilutleie
4M10KM 12:00:00 DNS
233
Lisbeth
Vold
Strindheim il
5D10KM 12:00:00 0:40:52
209
Atle
Vollum
Jernbanens idrettslag Trondheim
5M10KM 12:00:00 0:46:16
144
Mai
Watson
NTNUI - Friidrett
4D5KM 12:05:00 0:19:42
27
Martine Flor
Wilhelmsen
2KM 11:10:00 0:12:01
28
Birgitte Flor
Wilhelmsen
2KM 11:10:00 0:12:11
29
Susanne Flor
Wilhelmsen
2KM 11:10:00 0:13:50
133
Jørn
Wilhelmsen
5M5KM 12:05:00 0:19:56
1011
Rebekka Flor
Wilhelmsen
500M 11:00:00
230
Oda
Wostryck
Markabygda IL
4D10KM 12:00:00 0:46:58
124
Lukas
Åsvang-Wold
Byaasen Skiklub
1M5KM 12:05:00 0:21:55