K2 - Damer 2km - 11:15:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
324
Guro
Aasly
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:40
301
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:23
333
Selma
Bjørkøy
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:47
310
Thea Larsen
Brattreit
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:31
320
Victoria
Ervik Riiber
Utleira IL
K2 11:15:00 0:12:17
308
Nora
Halle-Knutzen
0
K2 11:15:00 DNS
311
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:11:32
331
Mathilde
Hollås-Gjengaar
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:36
328
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:12:03
304
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:11:55
305
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:10:50
334
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:12:21
330
Frida
Meland
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:16:20
329
Stine
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:13:45
323
Sofie Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:14:47
302
Kristine
Næss
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:12:03
317
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:10:40
325
Lone
Stolpen
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:18:15
307
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 DNS
M2 - Menn 2km - 11:15:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
332
Mohamud
Cire
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:18:37
316
William
Dahl
Bratsberg IL
M2 11:15:00 0:16:03
327
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:09:57
319
Sivert Hoff
Hoel
Bratsberg IL
M2 11:15:00 0:15:58
312
Vegard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
M2 11:15:00 DNS
321
Casper
Laukholm
M2 11:15:00 0:13:31
313
Lukas
Melkvik
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:12:45
314
Julian
Melkvik
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:15:21
309
Sven
Nevin
Strindheim il
M2 11:15:00 0:09:52
322
Marius Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:11:04
318
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:13:02
315
Simen
Skikstein
Bratsberg IL
M2 11:15:00 0:18:54
326
Andreas
Stolpen
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:11:32
306
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:09:44
303
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:10:33
K10 - Damer 10km - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 11
Anne
Nevin
Strindheim il
K10 12:00:00 0:36:32
2 4
Marte
Tøndel
Bratsberg IL
K10 12:00:00 0:41:43
3 9
Marita
Hoff
Bratsberg IL
K10 12:00:00 0:51:15
4 8
Randi
Halle-Knutzen Øien
K10 12:00:00 0:51:47
5 12
Beate
Glørstad
Bratsberg IL
K10 12:00:00 0:56:06
6 15
Trine
Bjørkøy
Utleira IL - Friidrett
K10 12:00:00 0:56:17
7 7
Grethe
Stendahl
K10 12:00:00 0:58:40
1
Anniken
Løkkeberg
K10 12:00:00 DNS
M10 - Menn 10km - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 13
Petter
Rypdal
Strindheim il
M10 12:00:00 0:34:43
2 16
Jon
Eriksen
Rindal IL
M10 12:00:00 0:42:08
3 5
Bård
Sandtrø
BK Enduro
M10 12:00:00 0:46:45
4 10
Odd Ivar
Rypdal
Utleira IL - Friidrett
M10 12:00:00 0:53:41
5 14
Karl Morten
Dahl
Byåsen IL
M10 12:00:00 0:55:22
3
Jan-Åge
Heggvik
M10 12:00:00 DNS
6
Kim
Sætre
BK Enduro
M10 12:00:00 DNF
2
Mads
Trøan
M10 12:00:00 DNS
K5 - Damer 5km - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 186
Maria
Wågan
Namdal løpeklubb
K5 12:00:00 0:18:35
2 158
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:22:03
3 191
Anne Grete
Myrhre
SjetneIL
K5 12:00:00 0:23:02
4 166
Elise
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:23:23
5 165
Anette
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:23:36
6 163
Mireille
Van Beekvelt
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:25:31
7 172
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:25:52
8 156
Marianne
Næss
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:27:20
9 151
Mia
Standal
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:27:30
10 169
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:28:02
11 167
Camilla
Moe-Akselsen
K5 12:00:00 0:28:28
185
Anette
Klakegg
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 DNF
161
Maja
Nesjan
Stiftstaden SK
K5 12:00:00 DNS
M5 - Menn 5km - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 173
Nils Jacob
Fløystad
Strindheim il
M5 12:00:00 0:16:05
2 182
Trond Einar
Brobakk
Strindheim il
M5 12:00:00 0:16:49
3 170
Eskil
Blix
Strindheim il
M5 12:00:00 0:17:09
4 181
Erik
Resell
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:17:25
5 168
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
M5 12:00:00 0:18:24
6 160
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:18:28
7 183
Sivert
Granheim
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:18:32
8 184
Ola
Haseth Balestrand
Rindal IL
M5 12:00:00 0:19:01
9 164
Amund
Melhus
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:20:03
10 159
Kristian
Klakegg
M5 12:00:00 0:21:09
11 193
Kasper
Remseth
Utleira IL
M5 12:00:00 0:21:37
12 157
Henrik
Næss
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:21:51
13 152
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:22:34
14 190
Alexander
Magne
M5 12:00:00 0:24:04
15 162
Bjørn Gunnar
Paulsen
Strindheim il
M5 12:00:00 0:26:04
171
Audun
Thonstad
Rindal IL
M5 12:00:00 DNS
K5T - Damer 5km Trim - 12:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
192
Nora
Berg Fiske
Strindheim
K5T 12:00:00 0:26:06
175
Hedda
Aasbø
Surnadal IL
K5T 12:00:00 DNS
177
Emilie Søderholm
Andresen
Utleira IL - Friidrett
K5T 12:00:00 0:22:17
189
Trine
Gjelde
K5T 12:00:00 DNF
153
Anne Sissel
Klakegg
Asserøy IL og UL.
K5T 12:00:00 0:43:55
154
Renate
Klakegg
Utleira IL - Friidrett
K5T 12:00:00 DNF
176
Selma
Nevin
Strindheim il
K5T 12:00:00 0:23:24
174
Janne
Øyen
Utleira IL - Friidrett
K5T 12:00:00 0:27:26
M5T - Menn 5km Trim - 12:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
179
Frank
Fiske
Strindheim il
M5T 12:00:00 DNS
187
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:33:22
188
Edvard
Fulgem
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:33:10
178
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:33:10
155
Ole Jonny
Klakegg
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:26:56
180
Olav
Resell
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:23:52
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
17
12:00:00
18
12:00:00
19
12:00:00
20
12:00:00
21
12:00:00
22
12:00:00
23
12:00:00
24
12:00:00
25
12:00:00
26
12:00:00
27
12:00:00
28
12:00:00
29
12:00:00
30
12:00:00
31
12:00:00
32
12:00:00
33
12:00:00
34
12:00:00
35
12:00:00
36
12:00:00
37
12:00:00
38
12:00:00
39
12:00:00
40
12:00:00
41
12:00:00
42
12:00:00
43
12:00:00
44
12:00:00
45
12:00:00
46
12:00:00
47
12:00:00
48
12:00:00
49
12:00:00
50
12:00:00
51
12:00:00
52
12:00:00
53
12:00:00
54
12:00:00
55
12:00:00
56
12:00:00
57
12:00:00
58
12:00:00
59
12:00:00
60
12:00:00
61
12:00:00
62
12:00:00
63
12:00:00
64
12:00:00
65
12:00:00
66
12:00:00
67
12:00:00
68
12:00:00
69
12:00:00
70
12:00:00
71
12:00:00
72
12:00:00
73
12:00:00
74
12:00:00
75
12:00:00
76
12:00:00
77
12:00:00
78
12:00:00
79
12:00:00
80
12:00:00
81
12:00:00
82
12:00:00
83
12:00:00
84
12:00:00
85
12:00:00
86
12:00:00
87
12:00:00
88
12:00:00
89
12:00:00
90
12:00:00
91
12:00:00
92
12:00:00
93
12:00:00
94
12:00:00
95
12:00:00
96
12:00:00
97
12:00:00
98
12:00:00
99
12:00:00
100
12:00:00
101
12:00:00
102
12:00:00
103
12:00:00
104
12:00:00
105
12:00:00
106
12:00:00
107
12:00:00
108
12:00:00
109
12:00:00
110
12:00:00
111
12:00:00
112
12:00:00
113
12:00:00
114
12:00:00
115
12:00:00
116
12:00:00
117
12:00:00
118
12:00:00
119
12:00:00
120
12:00:00
121
12:00:00
122
12:00:00
123
12:00:00
124
12:00:00
125
12:00:00
126
12:00:00
127
12:00:00
128
12:00:00
129
12:00:00
130
12:00:00
131
12:00:00
132
12:00:00
133
12:00:00
134
12:00:00
135
12:00:00
136
12:00:00
137
12:00:00
138
12:00:00
139
12:00:00
140
12:00:00
141
12:00:00
142
12:00:00
143
12:00:00
144
12:00:00
145
12:00:00
146
12:00:00
147
12:00:00
148
12:00:00
149
12:00:00
150
12:00:00
194
12:00:00
195
12:00:00
196
12:00:00
197
12:00:00
198
12:00:00
199
12:00:00
200
12:00:00
201
12:00:00
202
12:00:00
203
12:00:00
204
12:00:00
205
12:00:00
206
12:00:00
207
12:00:00
208
12:00:00
209
12:00:00
210
12:00:00
211
12:00:00
212
12:00:00
213
12:00:00
214
12:00:00
215
12:00:00
216
12:00:00
217
12:00:00
218
12:00:00
219
12:00:00
220
12:00:00
221
12:00:00
222
12:00:00
223
12:00:00
224
12:00:00
225
12:00:00
226
12:00:00
227
12:00:00
228
12:00:00
229
12:00:00
230
12:00:00
231
12:00:00
232
12:00:00
233
12:00:00
234
12:00:00
235
12:00:00
236
12:00:00
237
12:00:00
238
12:00:00
239
12:00:00
240
12:00:00
241
12:00:00
242
12:00:00
243
12:00:00
244
12:00:00
245
12:00:00
246
12:00:00
247
12:00:00
248
12:00:00
249
12:00:00
250
12:00:00
251
12:00:00
252
12:00:00
253
12:00:00
254
12:00:00
255
12:00:00
256
12:00:00
257
12:00:00
258
12:00:00
259
12:00:00
260
12:00:00
261
12:00:00
262
12:00:00
263
12:00:00
264
12:00:00
265
12:00:00
266
12:00:00
267
12:00:00
268
12:00:00
269
12:00:00
270
12:00:00
271
12:00:00
272
12:00:00
273
12:00:00
274
12:00:00
275
12:00:00
276
12:00:00
277
12:00:00
278
12:00:00
279
12:00:00
280
12:00:00
281
12:00:00
282
12:00:00
283
12:00:00
284
12:00:00
285
12:00:00
286
12:00:00
287
12:00:00
288
12:00:00
289
12:00:00
290
12:00:00
291
12:00:00
292
12:00:00
293
12:00:00
294
12:00:00
295
12:00:00
296
12:00:00
297
12:00:00
298
12:00:00
299
12:00:00
300
12:00:00
335
11:15:00
336
11:15:00
337
11:15:00
338
11:15:00
339
11:15:00
340
11:15:00
341
11:15:00
342
11:15:00
343
11:15:00
344
11:15:00
345
11:15:00
346
11:15:00
347
11:15:00
348
11:15:00
349
11:15:00
350
11:15:00
192
Nora
Berg Fiske
Strindheim
K5T 12:00:00 0:26:06
175
Hedda
Aasbø
Surnadal IL
K5T 12:00:00 DNS
324
Guro
Aasly
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:40
301
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:23
152
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:22:34
177
Emilie Søderholm
Andresen
Utleira IL - Friidrett
K5T 12:00:00 0:22:17
333
Selma
Bjørkøy
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:47
15
Trine
Bjørkøy
Utleira IL - Friidrett
K10 12:00:00 0:56:17
170
Eskil
Blix
Strindheim il
M5 12:00:00 0:17:09
310
Thea Larsen
Brattreit
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:31
169
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:28:02
182
Trond Einar
Brobakk
Strindheim il
M5 12:00:00 0:16:49
332
Mohamud
Cire
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:18:37
316
William
Dahl
Bratsberg IL
M2 11:15:00 0:16:03
14
Karl Morten
Dahl
Byåsen IL
M10 12:00:00 0:55:22
16
Jon
Eriksen
Rindal IL
M10 12:00:00 0:42:08
320
Victoria
Ervik Riiber
Utleira IL
K2 11:15:00 0:12:17
179
Frank
Fiske
Strindheim il
M5T 12:00:00 DNS
173
Nils Jacob
Fløystad
Strindheim il
M5 12:00:00 0:16:05
187
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:33:22
188
Edvard
Fulgem
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:33:10
189
Trine
Gjelde
K5T 12:00:00 DNF
12
Beate
Glørstad
Bratsberg IL
K10 12:00:00 0:56:06
327
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:09:57
183
Sivert
Granheim
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:18:32
308
Nora
Halle-Knutzen
0
K2 11:15:00 DNS
8
Randi
Halle-Knutzen Øien
K10 12:00:00 0:51:47
184
Ola
Haseth Balestrand
Rindal IL
M5 12:00:00 0:19:01
3
Jan-Åge
Heggvik
M10 12:00:00 DNS
319
Sivert Hoff
Hoel
Bratsberg IL
M2 11:15:00 0:15:58
311
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:11:32
178
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:33:10
9
Marita
Hoff
Bratsberg IL
K10 12:00:00 0:51:15
331
Mathilde
Hollås-Gjengaar
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:15:36
312
Vegard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
M2 11:15:00 DNS
168
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
M5 12:00:00 0:18:24
159
Kristian
Klakegg
M5 12:00:00 0:21:09
155
Ole Jonny
Klakegg
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:26:56
153
Anne Sissel
Klakegg
Asserøy IL og UL.
K5T 12:00:00 0:43:55
154
Renate
Klakegg
Utleira IL - Friidrett
K5T 12:00:00 DNF
185
Anette
Klakegg
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 DNF
328
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:12:03
321
Casper
Laukholm
M2 11:15:00 0:13:31
304
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:11:55
160
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:18:28
1
Anniken
Løkkeberg
K10 12:00:00 DNS
190
Alexander
Magne
M5 12:00:00 0:24:04
305
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:10:50
334
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:12:21
330
Frida
Meland
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:16:20
164
Amund
Melhus
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:20:03
313
Lukas
Melkvik
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:12:45
314
Julian
Melkvik
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:15:21
167
Camilla
Moe-Akselsen
K5 12:00:00 0:28:28
191
Anne Grete
Myrhre
SjetneIL
K5 12:00:00 0:23:02
161
Maja
Nesjan
Stiftstaden SK
K5 12:00:00 DNS
309
Sven
Nevin
Strindheim il
M2 11:15:00 0:09:52
176
Selma
Nevin
Strindheim il
K5T 12:00:00 0:23:24
11
Anne
Nevin
Strindheim il
K10 12:00:00 0:36:32
329
Stine
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:13:45
166
Elise
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:23:23
165
Anette
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:23:36
322
Marius Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:11:04
323
Sofie Nordlie
Noum
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:14:47
302
Kristine
Næss
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:12:03
157
Henrik
Næss
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:21:51
156
Marianne
Næss
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:27:20
317
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:10:40
318
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:13:02
172
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:25:52
162
Bjørn Gunnar
Paulsen
Strindheim il
M5 12:00:00 0:26:04
193
Kasper
Remseth
Utleira IL
M5 12:00:00 0:21:37
181
Erik
Resell
Utleira IL - Friidrett
M5 12:00:00 0:17:25
180
Olav
Resell
Utleira IL - Friidrett
M5T 12:00:00 0:23:52
13
Petter
Rypdal
Strindheim il
M10 12:00:00 0:34:43
10
Odd Ivar
Rypdal
Utleira IL - Friidrett
M10 12:00:00 0:53:41
5
Bård
Sandtrø
BK Enduro
M10 12:00:00 0:46:45
315
Simen
Skikstein
Bratsberg IL
M2 11:15:00 0:18:54
151
Mia
Standal
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:27:30
7
Grethe
Stendahl
K10 12:00:00 0:58:40
326
Andreas
Stolpen
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:11:32
325
Lone
Stolpen
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 0:18:15
306
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:09:44
307
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
K2 11:15:00 DNS
6
Kim
Sætre
BK Enduro
M10 12:00:00 DNF
171
Audun
Thonstad
Rindal IL
M5 12:00:00 DNS
2
Mads
Trøan
M10 12:00:00 DNS
303
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
M2 11:15:00 0:10:33
158
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:22:03
4
Marte
Tøndel
Bratsberg IL
K10 12:00:00 0:41:43
163
Mireille
Van Beekvelt
Utleira IL - Friidrett
K5 12:00:00 0:25:31
186
Maria
Wågan
Namdal løpeklubb
K5 12:00:00 0:18:35
174
Janne
Øyen
Utleira IL - Friidrett
K5T 12:00:00 0:27:26